Клиенту

Є декілька способів.
- Зробити замовлення через кошик і надати інформацію з номером замовлення вашому менеджеру.
- Надіслати посилання з товаром який вас цікавить і узгодити всі деталі в іншому ресурсі

Ми пропонуємо різні види друку, включаючи DTF друк, сублімаційний друк та термоперенос. Ви можете обрати найбільш підходящий вид друку для свого продукту залежно від матеріалу та зображення, яке ви хочете надрукувати.

Так, ми пропонуємо послуги дизайну. Якщо ви потребуєте допомоги зі створенням дизайну для свого продукту, наші кваліфіковані дизайнери з радістю вам допоможуть. Зверніться до нас зі своїми вимогами та ідеями, і ми забезпечимо професійний та унікальний дизайн, який задовольнить ваші потреби.

Так, ми приймаємо індивідуальні дизайни та фотографії для друку. Ви можете надіслати нам свої зображення у відповідному форматі, і ми забезпечимо їх якісний друк на обраному вами предметі.

Так, ми раді створювати персоналізовані подарункові набори. Ви можете обрати кілька продуктів з нашого асортименту, таких як футболки, чашки, пазли або холсти, і ми надрукуємо на них ваші унікальні зображення або дизайн. Це ідеальний спосіб зробити особливий подарунок для різних свят або випадків.

Час друку залежить від обсягу та складності замовлення. Зазвичай, ми намагаємося виконати друкування і підготовку замовлення протягом 1-3 робочих днів. Однак, цей термін може змінюватись залежно від нашої поточної завантаженості та обсягу замовлень.

Ми використовуємо високоякісні матеріали, які гарантують якість і тривалість друку. Залежно від продукту, ми можемо використовувати 100% бавовну для футболок, кераміку для чашок, м'який фліс для худі, якісний холст для холстів, а також м'який плюш для подушок.

Так, ми раді працювати з оптовими клієнтами. Якщо ви маєте потребу в оптових замовленнях, будь ласка, зв'яжіться з нашою командою підтримки або заповніть форму на нашому веб-сайті, і ми з радістю надамо вам додаткову інформацію та умови співпраці.

Ми прагнемо до повної задоволеності наших клієнтів, тому ми надаємо послуги повернення або обміну в разі, якщо продукт має дефекти

Якщо у вас є додаткові питання, не соромтеся звертатися до наших менеджерів. Ми завжди готові допомогти вам у процесі замовлення та забезпечити вас високоякісними продуктами та задоволенням від нашого сервісу.

Клієнту